Plaża nudystów Bloemendaal

Tegoroczne lato jest już w pełni, a pogoda zazwyczaj dopisuje, więc w większości osób wzbiera naturalna chęć spędzenia wolnego czasu, wypoczywając na plaży. Dla tych, którzy się odważą i zdobędą na przełamanie obyczajowego tabu, prezentujemy plażę dla nudystów niedaleko Amsterdamu. Leży ona w nadmorskim resorcie Bloemendaal aan Zee.

Plaża nudystów Bloemendaal

Na plaży dla nudystów nie ma takich tłumów jak w części dla „tekstylnych”

Od parkingu do wejścia na plażę jest około kilometra, a jeśli pobliski parking jest zajęty, czekają nas dodatkowe dwa kilometry.  Ma to swoje plusy, gdyż nie ma tam tłumów, a ubrani spacerowicze nie zdarzają się zbyt często.

W tej części plaży brakuje restauracji, więc jeśli zgłodniejemy, najlepiej udać się na spacer do Bloemendaal (pamiętając o założeniu czegoś na siebie!).

Amatorów nagich ciał pięknych kobiet lub atletycznie zbudowanych mężczyzn musimy jednak rozczarować. Na plaży nudystów w Bloemendaal przeważa wiek średni lub więcej niż średni, a nudyści to przeważnie panowie lub pary spokojnie korzystający z wolności, jaką daje nieskrępowana ubiorem kąpiel morska i słoneczna.

Dojazd

Najbliższy parking znajduje się w Parnassia aan Zee (link do Google Maps), lecz zapełnia się dość szybko. Parking, na którym łatwiej znaleźć wolne miejsce, znajduje się w Bloemendal aan Zee (link do Google Maps).

mapa okolicy

Po dojściu do plaży należy udać się w prawą stronę, aż dojdzie się do znaku informującego o tym, że właśnie zaczyna się plaża dla nudystów.

Wejście na plażę nudystów

Znak informujący, że w tym miejscu zaczyna się plaża dla nudystów

Pogoda

Poniżej znajduje się prognoza pogody dla Bloemendaal aan Zee na najbliższe 6 dni.

Lokalizacja nie została odnaleziona

Spragnionym kąpieli słonecznych przypominamy o olejku do opalania z wysokim filtrem!

mk, 2014

Dodaj komentarz: