przystanek Holandia

przystanek Holandia

O przystanku Holandia

Nasza misja

Tworzymy ten serwis z pasją, żeby służył pomocą i był źródłem informacji dla osób zainteresowanych Holandią, chcących ją odwiedzić w celach turystycznych lub myślących o emigracji do Holandii w celach zarobkowych. Naszym głównym celem jest udostępnianie darmowej informacji a autorzy dołożyli wszelkiej staranności, aby publikowane artykuły były rzetelne i kompletne.

Chcemy aby przystanek Holandia był pierwszym miejscem informacji oraz porad dotyczących życia w Holandii.

Serwis tworzony i udostępniany jest przez grupę niezależnych osób i ani serwis ani autorzy nie są powiązani z żadną instytucją.

Reklamy na Portalu

W ramach Portalu prezentowane są przede wszystkim treści informacyjne o tematyce związanej z Holandią. Publikowane są również także treści o charakterze promocyjnym lub reklamowym, ale…

…portal nie jest serwisem zarobkowym!

Należy mieć na względzie, że koszty związane z pozyskiwaniem i udostępnianiem treści na przystanku Holandia oraz rozwój serwisu są pokrywane przez jego twórców. Przychód uzyskiwany z tytułu świadczeń reklamowych realizowanych na rzecz reklamodawców w całości przeznaczony jest na jego utrzymanie. W związku z tym treści udostępniane w ramach serwisu mogą być prezentowane łącznie z reklamami.

Prawa własności intelektualnej

Portal zawiera utwory chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne oryginalne treści, w szczególności teksty, zdjęcia, grafikę oraz materiały multimedialne.

Zastrzeżenie, o którym mowa powyżej dotyczy przede wszystkim utworów podlegających ochronie na podstawie ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2006 r., nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Użytkownicy Portalu mogą korzystać z elementów Portalu wyłącznie w zakresie własnego użytku osobistego, chyba że ich wykorzystanie w szerszym zakresie umożliwiają obowiązujące przepisy lub wyraźna zgoda twórców serwisu.

W celu uniknięcia wątpliwości serwis zastrzega, że bez jego zgody zabronione jest dalsze rozpowszechnianie treści pochodzących z Portalu.